Ürünler

Teslimat İptal ve İade Koşulları

Teslimat İptal ve İade Koşulları


morlimo. com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ÜRÜN faturası ile birlikte gönderebilirsiniz
ürünlede iade yapılmaz değişim yapılır

Yurtiçi Kargo (240 421 931)

faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

değişim kargonuz, morlimo.com'a ulaştıkdan sonra incelenerek size dönüş yapılacaktır.


Değişim Siparişi verirken Nelere Dikkat Etmeliyim ?


- değişim tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır.
- dğişimlerde kargo ücretleri müşterilere aittir


İade ve Değişim süresi Kaç Gündür ?

morlimo.com dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde morlimo.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.


Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmalıyım ?

Ürünü teslim aldığınızda kusurlu olduğunu tespit etmeniz halinde, doğrudan iletişime geçerek tarafımıza bilgi vermeniz durumunda, hatalı ürünü tarafımıza göndermeniz talep edilerek hiç bir ek ücret ödemeden tarafınıza yeni ürün gönderimi yapılmaktadır.

morlimo.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi morlimo.com 'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.

morlimo.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

morlimo.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, morlimo.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir, morlimo.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

morlimo.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.